Uzmanlık Eğitimleri

Uzmanlık Eğitimleri

Yaptığınız İşinizde Uzman Olduğunuzu Kanıtlayın Sertifika Programlarımıza Katılın İşinizin Uzmanı Olduğunuzu Belgeleyin 

Ürün Karşılaştır (0)

4 BOYUTLU İLETİŞİM UZMANLIĞI EĞİTİMİ

  4 BOYUTLU İLETİŞİM UZMANLIĞI EĞİTİMİ EĞİTİMİN AMACIGünümüzde kullanılan iletişim araçlarının sürekli olarak gelişmesi, firmalar arasında artan rekabet açısından oldukça önemli.  ..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

BORSA VE FİNANS OKURYAZARLIĞI EĞİTİMİ

BORSA VE FİNANS OKURYAZARLIĞI EĞİTİMİ EĞİTİMİN AMACISermaye Piyasaları ülkelerin ekonomik büyümenin finansmanında önemli rol üstlenmektedir. Bu amaçla sermaye piyasalarının hem arz hem de tale..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİSİ YETİŞTİRME PROGRAMI

ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİSİ YETİŞTİRME PROGRAMI EĞİTİMİN AMACIGünümüzde artık birçok kurumsal firma, müşterilerine daha kolay ulaşmak ve kaliteli hizmet vermek adına çağrı merkezi sistemlerinden ..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ

DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ EĞİTİMİN AMACIGünümüzde uluslararası ilişkilerin ve ticaretin gelişmesi, dış ticaret sektörünün de daha önemli bir hale gelmesini sağlıyor. Buna paralel olarak, bu..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ

 EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ  EĞİTİMİN AMACIHangi konuda olursa olsun eğitim alan kişilerin bu süreçten verimli sonuçlar alabilmesi için, işinde uzman olan kişilerle çalışması gerekir. Dolayısıyl..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

ENDÜSTİRİYEL CİHAZLAR KULLANIMI EĞİTİMİ

 ENDÜSTİRİYEL CİHAZLARI KULLANIM EĞİTİMİ EĞİTİMİN AMACIBu eğitim programının sonunda katılımcının, mekanik ölçme yöntemleri, ölçü aletleri hakkında temel bilgileri öğrenmesi, doğru yerde d..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

GIDA KURUMLARI DENETLEYİCİ VE YÖNETİCİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ

GIDA KURUMLARI DENETLEYİCİ VE YÖNETİCİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ EĞİTİMİN AMACISağlık kurumlarının yönetimi alanında uzmanlaşmayı ve uzman personel yetiştirmeyi amaçlayan bu program, Sağlık kurumların..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

HASTA KAYIT KABUL- UZMANLIK EĞİTİM (TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ)

HASTA KAYIT KABUL- UZMANLIK EĞİTİM (TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ)EĞİTİMİN AMACITıbbi sekreter , hastanın hastaneye giriş döneminden başlayarak çıkış yapana kadar ki sürede tüm süreçleri bilen ve kayı..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

HASTA VE YAŞLI BAKIM KURSU

HASTA VE YAŞLI BAKIM KURSU EĞİTİMİN AMACIBu alanda yaşlı bireylerin yaşlanma ile ortaya çıkan fiziksel, ruhsal ve sosyal yetersizliklerinin azaltılmasına katkı sağlamak amacıyla tıbbi ve sosya..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

HASTA VE YAŞLI BAKIM KURSU

HASTA VE YAŞLI BAKIM KURSU  EĞİTİMİN AMACIBu alanda yaşlı bireylerin yaşlanma ile ortaya çıkan fiziksel, ruhsal ve sosyal yetersizliklerinin azaltılmasına katkı sağlamak amacıyla tıbbi ve sosy..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

İLAÇ MÜMESSİLLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ

İLAÇ MÜMESSİLLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ EĞİTİMİN AMACISon yılların en popüler mesleklerinden biri haline gelen ilaç mümessilliği, iyi emek verildiğinde çok kazandıran fakat aynı zamanda oldukça st..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ EĞİTİMİN AMACIGünümüzde eğitimli iş adayı sayısının gittikçe fazlalaşması; eleman ilanı veren firmaların, bireyleri birbirinden ayırt etmeye yarayacak bir sis..

299,00TL KDVsiz: 299,00TL
1 den 12 e 28 (3 sayfa) ürün gösteriliyor